اخبار مهاجرت

اصرار راهبران تجاری برای بازگشایی مرزهای کانادا

گروهی از تجار و فعالان اقتصادی در کانادا در تلاش هستند دولت این کشور را متقاعد کنند هرچه سریعتر مرزهای بین المللی را بازگشایی کند. 

📌 محدودیت های کرونایی بخش های اقتصادی کانادا را دچار برخی چالش ها نموده است و امروز بیش از هرچیز نیاز به برگشتن به سطح ارتباطات قبل از کرونا دارد. 

دولت کانادا تا کنون برنامه ی جامعه و مشخصی را برای بازگشایی مرزهای بین المللی خود ارائه نکرده است و این درحالیست که درصد قابل توجهی از کانادایی ها واکسن کرونا دریافت کرده اند.

🔖 مرزهای کانادا از تاریخ 20 مارچ 2020 به دلیل شیوع کرونا بسته شد و بعد از آن با استثنائاتی هر ماه تمدید شد. در حال حاضر محدودیت های کرونایی حداقل تا 21 ژوئن 2021 ادامه خواهد داشت.

هوشمندانه مهاجرت کنید

محدودیت سفرها به کانادا تا ماه ژوئن تمدید شد

مسافرت به کانادا برای بار دیگر تا ماه ژوئن 2021 تمدید شد، این محدودیت ها در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا از سال 2020 وضع شده است و شامل محدودیت های سفر بین امریکا و کانادا هم می باشد. 

با توجه به روند مطلوب واکسیناسیون در کانادا جاستین ترودو پیشنهاد کرد اگر حداقل بروی 75  درصد جمعیت کانادا واکسیناسیون صورت گیرد مرز دو کشور آمریکا و کانادا بصورت کامل بازگشایی شود. 

📌 در حال حاضر دانشجویان، کارگران ضرروی، اتباع کانادا و دارندگان اقامت دائم و بستگان آنها و همچنین برخی موارد در خصوص سفرهای ضروری برای مقاصد انسان دوستانه اجازه ورود به کانادا را دارند. 

👈 مسافران کانادا در هنگام ورود به این کشور باید آزمایش منفی PCR  با اعتبار 72 ساعته داشته باشند و همچنین بعد از ورود به کانادا باید به مدت 14 روز در قرنطینه بمانند.

🇨🇦هوشمندانه مهاجرت کنید🇨🇦

واکسیناسیون در کانادا

کانادا به مانند بسیاری دیگر از کشورهای دنیا بزرگترین طرح ملی واکسیناسیون در برابر ویروس کرونا را در حال پیگیری و انجام دارد.

تا کنون در نزدیک به 22 میلیون دوز واکسن کرونا وارد کانادا شده است.

تا کنون 4 واکسن مورد تایید وزارت بهداشت کانادا قرار گرفته اند:

Pfizer 📌

 Moderna 📌

 AstraZeneca 📌

Johnson & Johnson 📌

تا 19 ماه می 2021

👈 19.444.593  دوز واکسن کرونا در کانادا تزریق شده است

👈 17.958.575  نفر دوز اول واکسن خود را دریافت کرده اند

👈 1.486.018 نفر نیز دوز دوم واکسن خود را دریافت کرده اند

می توان گفت تا 19 می 2021 حدود 48 درصد از جمعیت کانادا حداقل یک دوز واکسن کرونا دریافت کرده اند.

📌 کانادا 26 امین کشور دنیاست که بالاترین آمار تزریق واکسن به نسبت جمعیت خود را داشته است و باید گفت از میانه ی ماه آوریل سرعت واکسیناسیون در این کشور به طرز مطلوبی بالا رفته است.

🇨🇦به فردا سفر کنید🇨🇦

احتمال بازگشایی طولانی ترین مرز دنیا

به گزارش بلومبرگ دولت جاستین ترودو نخست وزیر کانادا مذاکراتی را برای بازگشایی مرز این کشور با امریکا آغاز کرده هرچند درباره ی قریب الوقوع بودن این امکان نظری داده نشده است.

یکی از رویکردهایی که ممکن است وجود داشته باشد این است که به افرادی که واکسن کرونا زده اند اجازه ورود به دو کشور بدون نیاز به تست کرونا و 14 روز قرنطینه داده شود.

📌 وزیر بهداشت کانادا نیز اعلام کرد به دنبال بررسی امکان صدور ” پاسپورت واکسیناسیون” نیز هستیم. ” پاسپورت واکسیناسیون” طرحی است که اخیرا مطرح شده و ممکن است در صورت عملی شدن به افرادی که واکسن کرونا را دریافت کرده اند امکان مسافرت را دهد. 

در این میان برخی موانع نیز در حال بررسی است مثل اینکه با کسانی که واکسنی غیر از واکسن های مورد تایید کانادا را دریافت کرده اند باید چه کرد؟

🇨🇦به فردا سفر کنید🇨🇦

گام بلند پذیرش میلیونی مهاجر

کانادا پذیرای بیش از یک میلیون مهاجر در بین سالهای ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۲ خواهد بود. 

به گزارش اداره مهاجرت و شهروندی کانادا، وزیر جدید مهاجرت کانادا تصمیم متهورانه کانادا را در راستای جذب تعداد ۲۰۰،۰۰۰ مهاجر بیشتر از برنامه قبلی را برای دوسال آینده اعلام کرد در حالیکه سال گذشته این رقم حدود ۳۴۱،۰۰۰ مهاجر بوده است. 

📌 این تصمیم در راستای توسعه جمعیتی، کسب و کار و اقتصاد کانادا گرفته شده است. 

🇨🇦به فردا سفر کنید🇨🇦

کانادا و رکوردی دیگر در مهاجرت

 ✍️ آمار تعداد مهاجران به کانادا در سال ۲۰۱۹ شکسته شد. به گزارش اداره مهاجرت و‌شهروندی کانادا تعداد ۳۴۱,۰۰۰ نفر در سال گذشته میلادی به کانادا مهاجرت کردند که به نوبه خود یک رکورد در دنیا محسوب میشود.  

📌 بنا بر همین گزارش، هند با ۸۵,۵۸۵ نفر مهاجر در صدر جدول و ایران با ۶,۰۵۵ نفر مهاجر در رده دهم قرار دارد و کشورهای چین، فیلیپین، نیجریه، آمریکا، پاکستان، سوریه، اریتره و کره جنوبی بترتیب در رده های دوم تا نهم این جدول قرار دارند. اگر به خلق آینده ای روشن، امن، و درخشان برای خود و عزیزانتان می اندیشید هم اکنون با ما تماس بگیرید.

🇨🇦به فردا سفر کنید🇨🇦

دانشجویان ایرانی در لیست برترینها

📌 در سال گذشته میلادی،۲۰۱۹، تعداد ۴۰۴،۱۶۵ ویزای دانشجویی توسط اداره مهاجرت کانادا صادر گردید که ایرانیان با تعداد ۹۷۹۵ در رتبه هفتم از میان ده ملیت متقاضی قرار گرفتند. 

✍️ به گزارش اداره مهاجرت و‌شهروندی کانادا، در این رتبه بندی، تعداد متقاضیان ایرانی بعد از دانشجویان کشورهای هند، چین، کره جنوبی، فرانسه، ویتنام، برزیل و قبل از متقاضیان نیجریایی، آمریکایی و ژاپنی قرار گرفتند. 

اگر به خلق آینده ای روشن، امن، و درخشان برای خود و عزیزانتان می اندیشید هم اکنون با ما تماس بگیرید. 

🇨🇦به فردا سفر کنید🇨🇦

۵۰۰ هزار فرصت شغلی در کانادا

سرزمین فرصتها با ۵۰۰ هزار فرصت شغلی 

در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ بیش از ۵۰۰،۰۰۰ فرصت شغلی بلا تصدی در سراسر کانادا وجود دارد که ۸۰٪ از این فرصتهای شغلی مشاغل دايم می باشند که نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته (۲۰۱۸) افزایش داشته است. تعداد این افزایش (۴۴،۰۰۰ فرصت شغلی) در شش استان و حوزه نانووات بوده است. 

بدین ترتیب این دهمین سال متوالی است که در سه ماهه اول سال تعداد و نسبت شغلی افزایش داشته است که نشان از رونق بازار کار و افزایش تعداد متقاضیان خارجی مشتاق برای گرفتن فرصتهای شغلی در کانادا میباشد. 

اگر شما و عزیزانتان عزمی جدی برای بهره گیری از این فرصتها و مهاجرت به کانادا دارید از هم اکنون برای برنامه ریزی و اقدام موثر برای دستیابی به اهداف و تحقق آینده ای روشن با وکلای مجرب ما در یونی ویزا تماس بگیرید. 

🇨🇦به فردا سفر کنید🇨🇦

پذیرش مهاجر به روایت آمار

تعداد پذیرش مهاجران کانادا در دو سال آینده 

📌 سال ۲۰۱۹ 👈 ۳۳۰ هزار نفر 

📌 سال ۲۰۲۰ 👈 ۳۴۰ هزار نفر 

شما نیز اگر قصد مهاجرت به کانادا دارید با وکلا و مشاوران ما در یونی ویزا تماس بگیرید.

🇨🇦به فردا سفر کنید🇨🇦

دورنمای پذیرش مهاجران در صعود

در نوامبر ۲۰۱۷ وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا خبر از پذیرش بیشتر از یک میلیون مهاجر تا سال ۲۰۲۰ داده است. این سیاست در راستای توسعه اقتصادی، اتحاد و پیوند دوباره خانوادگی، و عمل به تعهدات حقوق بشری کانادا در سطح بین الملل اتخاذ شده است.  براین اساس، تعداد این مهاجران در چشم انداز سه ساله آینده به شرح زیر می‌باشد:

 

تعداد مهاجران قابل پذیرش سال
 310,000 2018
 330,000 2019
 340,000 2020

اگر شما و عزیزانتان عزمی جدی برای مهاجرت به کانادا دارید از هم اکنون برای برنامه ریزی و اقدام موثر برای دستیابی به اهداف و تحقق آینده ای روشن با وکلای مجرب ما در یونی ویزا  تماس بگیرید.