درباره ما

سازمان مهاجرتی یونی ویزا (UNIVISA) یک سازمان معتبر و ثبت شده در کانادا می باشد که دفتر مرکزی آن در شهر ونکوور در ایالت بریتیش کلمبیا ی کانادا مستقر می باشد.

 

دکتر علی هدایتی، پایه گذار و موسس سازمان مهاجرتی یونی ویزا و مدیر عامل آن میباشد. ایشان دانش آموخته رشته برق و مدیریت بازرگانی در ایران، فارغ التحصیل MBA از کانادا و کارشناسی ارشد تجارت بین الملل (MSc in IB) از انگلستان و دکتری سیاستگذاری علم و فناوری با درجه ممتاز می باشند. وی همچنین دارای لیسانس حقوق و فارغ التحصیل دوره عالی حقوق تخصصی مهاجرت از کانادا میباشد. ایشان علاوه بر سابقه سالها تدریس در دانشگاههای معتبر دنیا و انتشار مقالات متعدد، دارای پشتوانه تخصصی و بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه مهاجرت به اروپا و کانادا می باشند. وی هم اکنون وکیل و مشاور رسمی مهاجرت به کانادا، عضو رسمی کانون مشاوران مهاجرت کانادا (CICC) به شماره پروانه R531469، عضو انجمن مشاورین حرفه ای مهاجرت کانادا (CAPIC) و همچنین دارای مجوز تائید امضاء، صدور و تایید اظهارنامه و سوگندنامه از وزارت دادگستری ایالت بریتیش کلمبیا جهت ارائه خدمات و مشاوره‌های مهاجرتی می باشد.

 

تیم یونی ویزا مفتخر است که موکلان خود را با راهنمایی های تخصصی جامع و صادقانه و تعهد کامل تا آخرین مراحل مهاجرت همراهی می کند. وکلا، مشاوران و متخصصان سازمان مهاجرتی یونی ویزا با تکیه بر پشتوانه اعتماد شما و با تخصص و خبرگی، شما موکلان گرامی را در وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا (IRCC) و سازمان های وابسته نمایندگی می‌کنند.

 

بدون تردید، امروزه مهاجرت از مهم ترین و تاثیرگذارترین تصمیم ها در زندگی بشریست که بنا به تاثیرات انکار ناپذیرش بر جنبه های مختلف زندگی در حال و آینده، نیاز به ارزیابی، تصمیم گیری، برنامه ریزی و کنش های درست و عاری از اشتباه، خطر و ریسک های محاسبه نشده می باشد. بنا به بسیاری از دلایل از جمله حضور سودجویان و سوداگران بین المللی در این مسیر ناهموار، مدد گرفتن از خبرگان و متخصصان مبرز و تایید شده از سوی نهادهای نظارتی ذیربط، کمک شایانی در خلق انجامی موفقیت آمیز و آینده ای روشن به شمار می آید. در همین راستا، سازمان حقوقی مهاجرتی یونی ویزا، با بهره گیری از وکلا، متخصصان و مشاوران رسمی تایید شده کانون مشاوران مهاجرت کانادا (CICC) و با تکیه بر دانش حقوقی، تجربه، تعهد به تضمین منافع موکلین گرامی، و شفافیت و صداقت، و پشتیبانی و همراهی تا اخذ اقامت و شهروندی از پیشگامان ارائه خدمات مهاجرتی به مشتاقان متقاضی مهاجرت به کانادا به شمار می آید.

 

خدمات مهاجرتی در یونی ویزا شامل دو دسته اصلی مهاجرتی می باشد:

۱. اقامت دائم

۲. اقامت موقت

 

*یادآوری مهم*

مطالب این وب‌سایت فقط جهت اطلاع‌رسانی عمومی برای آشنایی با مقررات و قوانین مهاجرتی است و مشاوره حقوقی محسوب نمیشوند و از نظر حقوقی و قانونی الزام آور و تعهد ساز نیستند. از آنجاییکه مقررات و قوانین مهاجرتی در حال تغییر هستند وکلا و مشاوران حقوقی و مهاجرتی در یونی ویزا مسوولیتی در قبال این تغییرات ندارند و تعهدی در جهت بروزرسانی و همسان سازی مطالب وبسایت با تغییرات و قوانین جدید نیستند. بنابراین به خوانندگان عزیز توصیه میشود تنها به مشاوره های حقوقی و قانونی مشاوران خبره و وکلای صادق مهاجرت و یا مطالب قابل اتکا و الزام آور در وبسایت اداره مهاجرت و شهروندی قلمروی قضایی مورد نظر خود تکیه کنند.

 

 

خدمات ما:

سرویسهای ویزا، مهاجرت، و اقامت کانادا، اروپا و آمریکا

 • ویزا و اقامت سرمايه گذاری:
   • استارت آپ (Start Up Visa/SUV)
   • کارآفرینی (Entrepreneurship)
   • خرید یا راه اندازی کسب و کار
   • برنامه های انتخاب استانی (Provincial Nominee Program/PNP)
   • برنامج های سرمايه گذاری فدرال
 • ویزا و اقامت کاری/شغلی
 • ویزا و اقامت تحصیلی
 • ویزا و اقامت خانوادگی (ازدواج، خویشاوندی، و بازماندهای از خانواده)
 • ویزا و اقامت بشردوستانه
 • ویزای دیدار
 • ویزای توریستی

فرم ارزیابی را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

هوشمندانه مهاجرت کنید

۲۱۰۰۰+مشاوره
۷۶۳۰+پرونده های موفق
۲۱۵+پرونده های درفرایند
۱۵+مقصد

همکاران

 

 

همکاران حرف ای ما

سازمان مهاجرتی یونی ویزا